SON DAKİKA
Hava Durumu

KORKUTELİ EĞİTİMİNDE 'AHENK' DÖNEMİ

İlk, ortaokul ve liselerde eğitim öğretim faaliyetlerini planlamak, eğitimde nitelik ve kaliteyi arttırmak amacıyla hayata geçirilen Antalya Hedeflenen Eğitime Nitelik Kazandırma (AHENK) projesi kapsamında Sülekler İlkokulu - Sülekler Ortaokulu - Sülekler İmam Hatip Ortaokulunda “Okuyorum-Oynuyorum” etkinliği yapıldı.

Haber Giriş Tarihi: 25.12.2021 10:46
https://www.korkutelimanset.com
KORKUTELİ EĞİTİMİNDE 'AHENK' DÖNEMİ

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan etkinlikle ilgili; “Antalya Valiliği’nin 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılında uygulamaya başladığı AHENK Projesi kapsamında Sülekler İlkokulu - Sülekler Ortaokulu - Sülekler İmam Hatip Ortaokulunda “Okuyorum-Oynuyorum” etkinliği yapıldı. Okul bahçesinde tüm personel ve öğrencilerle kitap okuma saati yapıldı ve okul bahçesi büyük bir kütüphaneye dönüştü. Kitap okuma etkinliğinden sonra öğrenciler düzenlenen futbol turnuvasına katıldı. Etkinliğin amacına ulaşması için öğrenciler takımlarına yazar adı verdiler. Sülekler İO-OO-İHO öğrenci ve tüm personeline projeye olan katılımlarından dolayı teşekkür ederiz.” Açıklaması yapıldı.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Korkuteli, Manşet, Gazete, Korkuteli Gazeteleri, Korkuteli Gündem, Yerel Haberler, Korkuteli Haber, Korkuteli Son Dakika, Korkuteli Medya, Korkuteli Haberleri, Korkuteli
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.