SON DAKİKA
Hava Durumu

TARIM İLÇEDEN KURAKLIK ÖDEMELERİ BİLGİLENDİRMESİ

Korkuteli Tarım ve Orman İlçe Müdürü Selda Sert, arpa ve buğday için ilçedeki çiftçiye verilecek kuraklık ödemeleri hakkında bilgilendirmede bulundu.

Haber Giriş Tarihi: 31.12.2021 15:12
https://www.korkutelimanset.com
TARIM İLÇEDEN KURAKLIK ÖDEMELERİ BİLGİLENDİRMESİ

Müdür Sert yaptığı açıklamada; “Kuraklık desteği ödemesi, T.C. kimlik numarasının son hanesine göre çiftçilerimizin hesaplarına aktarılacak. Buna göre, T.C. kimlik numarasının son hanesi "8" olanlara 17 Aralık 2021 Cuma günü saat 18:00'den itibariyle, "6" olanlara 24 Aralık 2021 tarihinde, "4" olanlara 31 Aralık 2021 tarihinde, "2" olanlara 07 Ocak 2022 tarihinde, "0" olanlara ise 14 Ocak 2022 tarihinde ödeme yapılacaktır. Kuraklık ödemesi ilçemizde sadece buğday ve arpa ekilişi olup; ÇKS bildirimi yapanlara yapılacaktır.2021 yılına ait ÇKS dosyasında arpa veya buğday beyanında bulunan üreticilerimiz faydalanabilecektir. Ayrıca hesaplarını kontrol edip alanları ile ilgili eksiklik olduğunu düşünenler gerekli düzenlemelerin yapılması için en kısa sürede Korkuteli Tarım İlçe Müdürlüğüne gelerek gerekli düzeltmeleri yaptırmaları gerekmektedir.” İfadelerini kullandı.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Korkuteli, Manşet, Gazete, Korkuteli Gazeteleri, Korkuteli Gündem, Yerel Haberler, Korkuteli Haber, Korkuteli Son Dakika, Korkuteli Medya, Korkuteli Haberleri, Korkuteli
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.