SON DAKİKA
Hava Durumu

Bilgiç Mesaiye başladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Korkuteli İlçe Koordinatörü Hüseyin Karaceliloğlu geçtiğimiz günlerde emekliliğe ayrılarak ilçe koordinatörlüğü görevini bırakmıştı. Resmi açıklamanın ve devir teslim töreni dün gerçekleşti

Haber Giriş Tarihi: 12.01.2016 08:35
Haber Güncellenme Tarihi: 12.01.2016 08:35
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.korkutelimanset.com
Bilgiç Mesaiye başladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Korkuteli İlçe Koordinatörlüğünde beklenen devir teslim töreni gerçekleşti. Ak Parti Korkuteli İlçe Teşkilatının neredeyse tam kadro katıldığı devir teslim töreninde birlik beraberlik mesajları verildi. AK Parti Korkuteli İlçe Başkanı İlhami Yıldıran’ın konuşmasıyla başlayan devir teslim töreninde Antalya Büyükşehir Belediyesi Korkuteli İlçe eski Koordinatörü Hüseyin Karaceliloğlu’na plaket ve çiçek takdim edildi. Sağlık sorunları nedeniyle emekliye ayrılan Hüseyin Bey’in Bir siyaset büyüğümüz olarak her zaman tecrübelerine ihtiyaç duyacağız diyen AK Parti Korkuteli İlçe Başkanı İlhami Yıldıran; “Büyükşehir yasasından sonra ilçelerde yepyeni birimler oluştu. Hiç olmayan birimleri kurmak personel almak ve işleyişi sağlamak çok zor bir işti. Bu sürecin gayet zorlu geçeceğini bildiği halde Sayın Başkan Karaceliloğlu Belediye Başkanımız Menderes Türel’in teklifini kabul etti. Ve bu zorlu süreci elinden gelenden fazla çaba göstererek en iyi şekilde yürüttü. Şimdi kendisi sağlık sorunları nedeniyle emekliliğini istedi. Ancak siyasetin emekliliği olmaz. Bizler her zaman kendisinin tecrübelerine ihtiyaç duyacağız. Ve biliyoruz ki kendisine ne zaman ihtiyaç duysak bizim yanımızda olacak. Bugüne kadarki hizmetleri nedeniyle kendisine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

 

“Başkanımızın açtığı yolda çalışacağız”

Daha sonra Antalya Büyükşehir Belediyesi Korkuteli İlçe eski Koordinatörü Hüseyin Karaceliloğlu; “Ben siyasetin içine BBP’de başladım. Daha sonra kurucularıyla birlikte AK Partiye geçtim. Ak Parti beni siyasette hayal bile edemeyeceğim yerlere getirdi. Sayın ilçe başkanımızın da değdi gibi siyasetin emekliliği olmuyor. Ben gece gündüz demeden her daim partimin ve yeni Koordinatör arkadaşımın yanında olacağım. Kırdığım üzdüğüm insanlar varsa haklarını helal etsinler.  Ben herkese hakkımı helal ediyorum” dedi. Antalya Büyükşehir Belediyesi Korkuteli İlçe yeni Koordinatörü Mahmut Bilgiç de; “Bu görevi bana uygun gören tüm yöneticilerimiz çok teşekkür ediyorum. Antalya Büyükşehir Belediyesi Korkuteli İlçe eski Koordinatörü Hüseyin Karaceliloğlu Başkanımızın açtığı yolda Korkuteli’ne hizmet için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi. Daha sonra devir teslim töreninde Antalya Büyükşehir Belediyesi Korkuteli İlçe eski Koordinatörü Hüseyin Karaceliloğlu’na plaket ve çiçek takdim edildi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.