SON DAKİKA
Hava Durumu

Buradan size ekmek çıkmaz

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Ahmet Kumbul sosyal medya aracılığı ile İYİ Parti ile yaşanan sorunla ilgili açıklama yaptı.

Haber Giriş Tarihi: 13.01.2020 08:12
Haber Güncellenme Tarihi: 13.01.2020 08:12
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.korkutelimanset.com
Buradan size ekmek çıkmaz

Kumbul’un sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Bilindiği gibi Antalya Büyükşehir Belediye Meclisi, Muratpaşa Belediyemizin büyükşehir belediye meclisine gönderdiği imar planı plan notlarını reddetmiştir.

Öncelikle belirtmek isteriz ki, Muratpaşa Belediyemizin talebinin Büyükşehir Belediye Meclisi tarafından reddedilmesini anlamakta zorlanıyoruz.

Belediye meclisimizde yaşanan bu durum, bazı çevreler tarafından “millet ittifakının çatırdaması” olarak yorumlanmaktadır. Unutulmamalıdır ki millet ittifakı, bir anda masa başında kurulmamıştır.

Ülkemizin içinde bulunduğu koşulların önümüze koyduğu demokrasi mücadelesinin bir sonucu olarak bizzat yaşamın içinde ve sokakta, halkımızın beklentilerine cevap vererek oluşturulmuş bir güç birliğidir. Bu güç birliğinin sonucu olarak 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde büyük bir başarı elde etmiştir.

Bu başarı, ilk genel seçimlerde partimizi iktidara taşıyacaktır. Yine bilinmektedir ki, Millet ittifakı, Cumhur İttifakı gibi çıkar ortaklığı üzerine kurulmamış, ülkemizin geleceğini karartmaya çalışan hükümet ve yandaşlarına karşı, aydınlık bir gelecek için var edilmiştir.
Herkes bilmelidir ki, bir ağacın gövdesi ne kadarsa kökü de o kadardır.

Millet ittifakı da bu kapsamda ülkemizin aydınlık günlerini hep birlikte yaşayana kadar mücadelesine devam edecektir.

Şüphesiz, ittifak ortağımız ile her koşulda aynı düşünmek zorunda değiliz. Yaşadığımız olayda da ittifak ortağımız ile farklı düşünüyoruz. Ancak şu da unutulmamalıdır ki farklı düşündüğümüz noktalarımız ayrım nedeni değil, bizi geliştiren unsurlardır.

Cumhuriyetimizin ve demokrasimizin kurucu olan Cumhuriyet Halk Partisi, “bin çiçek açsın, bin fikir yarışsın” anlayışı ile hareket etmektedir. Farklı düşündüğümüz noktalara bakarak ellerini ovuşturan ve “Millet İttifakı çatırdıyor” diyenlere tek cevabımız, ‘buradan size ekmek çıkmaz’ olacaktır.

Basına ve kamuoyuna saygı ile duyurulur.” İfadelerini kullandı.


Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.