SON DAKİKA
Hava Durumu

Caran'dan Küçükköy'de Gövde Gösterisi

Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli Belediye Başkan Adayı Saniye Caran mahalle toplantılarına geçtiğimiz gün Küçükköy'den devam etti. Mahalle sakinlerinin yoğun ilgisi ile karşılanan Başkan Adayı Caran'a eşi Hasan Can Caran, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı İsmail Karadeli, İlçe Yönetimi ve Belediye Meclis üyesi adayları eşlik etti.

Haber Giriş Tarihi: 28.02.2024 10:34
Haber Güncellenme Tarihi: 28.02.2024 10:34
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.korkutelimanset.com
Caran'dan Küçükköy'de Gövde Gösterisi

KÜÇÜKKÖY'Ü GÖZ ARDI EDENLER SONUNDA PİŞMAN OLURLAR

Toplantıda ilk olarak söz alan İsmail Karadeli Küçükköy'ün Korkuteli siyasetinde önemli bir yerinin olduğunu ifade ederek; ''31 Mart yerel seçimleri için çıktığımız bu yolda bir sürü engeller atlattık, ama burada bu kalabalığı görünce bu zor sürecin hepsini unuttuk. Küçükköy'ün Korkuteli siyasetinde ve ticaretinde önemli etkileri var yani Korkuteli Küçükköy'süz düşünülemez. Küçükköy'ü göz ardı edenler sonunda pişman olurlar. Biz Küçükköy'ü hiç bir zaman göz ardı etmedik. Burada Küçükköy'ümüzün çok kıymetli temsilcisi Belediye Meclis üyesi adayımız Mutlu Kardıçlı var. Küçükköy'ü görmezden gelirsen, bir gün gelir Küçükköy'de sizleri görmezden gelir.” Diye konuştu.

HİÇBİR ZAMAN ABDESTİMDEN ŞÜPHEM OLMADI

İlçe Başkanı İsmail Karadeli'den sonra konuşma sırası Belediye meclis üyesi adayı Mutlu Kardıçlı'ya geldi. Kardıçlı; “Gelmiş olduğumuz bu noktada benim meclis üyeliğimi engellemek için ilgili makamlara şikayette bulunanlar olmuş, ben buradan onlara Halit Kardıçlı'nın oğlu Mutlu Kardıçlı olarak şunu söylemek istiyorum benim hiçbir zaman abdestimden şüphem olmadı bundan dolayı da namazımın bozulacağından şüphem yok. 1 Aralık 2023 tarihinde yönetiminde olduğum Korkuteli Esnaf ve Sanatkârlar Odasına istifa dilekçemi verdim. 5 Aralık 2023 tarihinde de istifam kabul edildi. Bunu buradan açıklıyorum, bunu bilmeyenler benim meclis üyesi olmamam için şikayette bulunanlarda bunları öğrensinler. Ali Faraddin Dede'nin mezarının nerede olduğunu bilmeyenler bizlere Küçükköylü'yüz demesinler.”  Diye konuştu.

KÜÇÜKKÖY GÜCÜME GÜÇ KATTI

Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli Belediye Başkan Adayı Saniye Caran mikrofonu aldığında salonda ''Gençlik seninle durma ilerle'' tezahüratı yükseldi. Küçükköy gücüme güç kattı diyerek sözlerine başlayan Başkan adayı Caran;'' Önümüze çıkan engelleri hep birlikte aşmaya çalıştık fakat geldiğimiz bu noktada yaşanan bu süreç çok büyük bir mağduriyet ile sonuçlandı. En yakınlarından biri olarak ben yaşanan bu mağduriyete kayıtsız kalamadım. Oysa ben bu zaman kadar yapılan yanlışlıklara ve haksızlıklara susmak en güzel cevaptır düşüncesindeydim. Ama dedim ki sen Hasan Can Caran'ın eşi Saniye Caran'sın artık susmak yok artık senin konuşma vaktin geldi dedim.

HEYECANIMIZ YÜKSEK GENÇLİĞİMİZ VAR

Biz haksızlığa uğradık eşim resmen sırtından bıçaklandı, ben bu bıçağı 31 Mart akşamı sizlerle beraber sandıkları patlatarak çıkartmak istiyorum.  Sakın bu kadın nereden çıktı demeyin ben kaf dağının görünmeyen tarafındaydım. Biz yaklaşık üç yıldır projeler hakkında istişareler yapıyoruz yani göreve geldiğimiz takdirde Küçükköy'ümüze ve Korkuteli'mize en güzel hizmetleri getireceğimizden hiç kimsenin şüphesi olmasın. Sizler de bizimle bu yolda yürümeye haksızlıklar karşısında durmaya var mısınız? Yolumuz uzun heyecanımız yüksek gençliğimiz var gençliğimiz.'' diyerek konuşmasını sonlandırdı.

BİZ KİRLİ SİYASET NEDİR BİLMEYİZ

Başkan Adayı Saniye Caran'dan sonra mikrofonu alan Hasan Başkana salona gelen mahalle sakinleri coşkulu şekilde destek verdi. Başkan Caran konuşmasında; ''Geldiğimiz bu noktada bazı sebeplerden dolayı adaylığım engellendi, yaşanan haksızlıkların karşısında susmayı tercih ettik, çünkü biz bu yapılanlara en büyük cevabı 31 Mart akşamı vereceğiz. Hasan aday olamaz Hasan’ın çok dosyası var diyorlar madem ben bu kadar kirli bir insandım o zaman bana neden Büyükşehir Meclis Üyeliği teklif ettiniz neden başkan yardımcılığı teklif ettiniz. Ben bu teklifleri kabul etmeyince de her türlü kirli siyaseti yapıyorlar. Biz kirli siyaset nedir bilmeyiz biz bu süreçte sükunetimizi koruyacağız ve bizlere verilen değerin karşılığını hizmet olarak vereceğiz.''

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.