SON DAKİKA
Hava Durumu

CHP’den 19 ilçe başkanıyla toplantı

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Başkanı Nusret Bayar, 19 İlçe Başkanı ile İl Başkanlığında toplantı düzenledi. CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na tehditler ve hakaretler savuran mafya liderini şiddetle kınadıklarını ifade eden Başkan Nusret Bayar, "Harp meydanlarında kurulmuş bir parti böyle ucuz tehditlere boyun eğmez" dedi

Haber Giriş Tarihi: 20.11.2020 10:12
Haber Güncellenme Tarihi: 20.11.2020 10:12
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.korkutelimanset.com
CHP’den 19 ilçe başkanıyla toplantı

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Başkanı Nusret Bayar, Antalya'daki 19 İlçe Başkanı ile İl Başkanlığı binasında toplandı. Başkan Nusret Bayar, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na sosyal medyadan yaptığı açıklamarla tehditler ve hakaretler savuran Alaattin Çakıcı'yı ve olaylara karşı sessiz kalan Cumhur İttifakı ortaklarını şiddetle kınadıklarını ifade etti. Yapılmaya çalışılanın ucuz bir saldırı olduğunu ifade eden Başkan Bayar, "19 İlçe Başkanımızla birlikte bugün burada toplandık. CHP Antalya Örgütleri olarak Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na, daha dün rica ile hapisten çıkarılmış bir suç makinesi tarafından savrulan tehditleri ve bu tehdit ve ifadelere sessiz kalan Cumhur İttifakı ortaklarını şiddetle kınıyoruz. Ülkemizi her anlamda krizin içine sürükleyen SARAY REJİMİ ve sarayın eylemlerine çanak tutan BEKÇİSİ; Ana muhalefetin, Cumhuriyet Halk Partisi'nin Liderine tehditler ve hakaretler savuran bu mafya bozuntusunu maşa olarak kullanmaktadır. Ülkemizi yönetemeyen, savruluşunu izleyen iktidar sahipleri, Cumhuriyet Halk Partisi'nin muhalafetine ve doğru siyasetine tahammül edemiyorlar. Hadsizce Genel Başkanımızı tehdit etmeye cüret eden suç örgütü lideri ve onu maşa olarak kullanan saray lideri ile bekçisi unutmamalıdır ki; Cumhuriyet Halk Partisi, tarihin en cesur komutanlarından Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün harp meydanlarında kurduğu, gücünü bizzat milletten alan halkın partisidir! Emperyalizmin, faşizmin boyun eğdiremediği Cumhuriyet Halk Partisi; bir mafya liderinin ucuz tehditlerine boyun eğecek değildir!

19 İlçe Başkanı İle Büyükşehir’de Toplantı

Açıklamasının devamında yargıdaki sorunlara değinen ve reformdan önce mevcut yargı düzeninin işler hale getirilmesi gerektiğine vurgu yapan CHP Antalya İl Başkanı Nusret Bayar, “SARAY İKTİDARI, 18 yılda darma duman ettikleri yargıda reform yapmaya çalışacağına; önce mevcut yargıyı işler hale getirmeli ve bu kendini bilmez şahıs hakkında derhal gereğini yapmalıdır! Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl ve İlçe Örgütleri olarak Genel Başkanımıza yapılmaya çalışılan bu çirkin saldırıyı tekrardan şiddetle kınıyor ve lanetliyoruz" şeklinde konuştu. İl Başkanlığında gerçekleşen toplantının ardından 19 İlçe Başkanı ile birlikte Antalya Büyükşehir Belediyesini ziyaret ederek Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Mehmet Hacıarifoğlu'nun konuğu olan Nusret Bayar, buradaki toplantının ardından da, "İl ve İlçe Örgütlerimizle birlikte belediyelerimizin başarıları için çok çalışıp elimizden gelenin fazlasını ortaya koyacağız. Bu anlayışla önümüzdeki ilk seçimlerde partimizi Antalya'da birinci parti, Türkiye'de iktidar yapacağız!" ifadelerine yer verdi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.