SON DAKİKA
Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

Çocuklarımız sünnet olmaya devam ediyor

Bu yıl 29.’su düzenlenecek olan Şehzade Korkut Yaz Şenlikleri ve Altın Kiraz Yağlı Pehlivan Güreşleri kapsamında yapılan sünnetler devam ediyor.
Haber Giriş Tarihi: 14.08.2017 15:26
https://www.korkutelimanset.com
kapak resmi Geçtiğimiz Salı günü 14 çocuğun sünnet olmasıyla başlayan sünnetler, hafta boyunca da 75 çocuğun sünnet olmasıyla devam etti. Bucak Lider Hastanesinde bu gün 15 çocuğun sünnet olmasıyla sünnet olan çocuk sayısının 90’ı bulacağı belirtildi. Sünnet olan çocuklar kadar ailelerinde heyecanlandığı sünnetlerin, Bucak Lider Hastanesinde uzman doktorlar tarafında gerçekleşmesi aileler tarafından memnunlukla karşılanıyor.Çocukların sünnet olmadan önce Bucak Lider Hastanesi doktorlarından Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Aslıhan Koç tarafından detaylı olarak muayene edildiği ve  Üroloji Uzmanı Op. Dr. Ahmet Kolsuz tarafından sünnetin yapıldığı belirtildi. Şehzade Korkut Yaz Şenlikleri ve Altın Kiraz Yağlı Pehlivan Güreşleri kapsamında düzenlenen sünnet merasiminin geleneksel hale geldiğini söyleyen Başkan Gökce çocukların geçen yıl olduğu gibi bu yılda Bucak Lider Hastanesinde sünnet olduğunu söyledi. Geçtiğimiz hafta 75 çocuğun sünnet olduğunu bugünde  15 çocuğun sünnet olarak sayının 90 olacağını belirten  Başkan Gökce, “ Bilindiği gibi bu yıl bize başvuran yapan beş yaş üstü çocuklarımızı Bucak Lider Hastanesinde sünnet ettiriyoruz. Çocuklarımızı büyük hassasiyet içinde muayene ve sünnet eden doktorlarımıza ve Bucak Lider Hastanesi yönetimine tekrar tekrar teşekkür ediyoruz. Bu gün yapılacak sünnetlerle sayı 90’ı buluyor. Yine her yıl olduğu gibi bu yılda sünnet şöleni düzenleyeceğiz” dedi. 
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Korkuteli, Manşet, Gazete, Korkuteli Gazeteleri, Korkuteli Gündem, Yerel Haberler, Korkuteli Haber, Korkuteli Son Dakika, Korkuteli Medya, Korkuteli Haberleri,