SON DAKİKA
Hava Durumu

Güllü: Güçlü olanlar değil, haklı olanlar kazanacak

Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli Belediye Başkan Aday Adayı Hüseyin Güllü Çarşamba günü ilçe örgütünde düzenlenen toplantı ile 31 Mart 2024 Mahalli İdareler seçimleri için aday adaylığını kamuoyuna duyurdu. Güllü konuşmasında; “27 yıllık belediyecilik tecrübemle bilgi birikimimi Korkuteli’mizin hak ettiği hizmetleri alması için aday oldum. Artık güçlü olanlar değil, haklı olanlar kazanacak. Korkuteli Milliyetçiliği ile hizmeti de, vatandaşa ilgi alakayı da görecek. Hep birlikte bu adaletsiz düzene son vereceğiz.” Dedi.

Haber Giriş Tarihi: 08.12.2023 10:01
Haber Güncellenme Tarihi: 08.12.2023 10:01
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.korkutelimanset.com
Güllü:  Güçlü olanlar değil, haklı olanlar kazanacak

CHP HARAM YEMEYENLERİN PARTİSİDİR

CHP Korkuteli İlçe Binasında gerçekleştirilen basın açıklamasın da Belediye Başkan Aday Adayı Hüseyin Güllü’yü partililer ve sevenleri yalnız bırakmadı. Toplantıda konuşan Güllü;  “Bugün 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde güzel ilçem Korkuteli’ne hizmet etmek amacıyla Belediye başkanlığı için Cumhuriyet Halk Partisinden aday adayı olduğumu açıklamak, gönlümüzü kalbimizi anlatmak için buradayım. Cumhuriyet Halk Partisi Kurtuluş savaşını verenlerin, esaret tanımayanların vatanı için canını vermeye hazır olanların partisidir. Cumhuriyet Halk Partisi Karabük’e demir çelik, Ankara’ya Çimento fabrikası yapanların partisidir. Cumhuriyet Halk Partisi haram yemeyenlerin, haksızlığa adaletsizliğe karşı duranların, kula kulluk etmeyenlerin partisidir. Cumhuriyet Halk Partisi memleketimizi imar edenlerin okulları açanların partisidir.

BELEDİYEYİ EMİN ELLERE TESLİM ETMEK SİZLERİN ELİNDE

Cumhuriyet Halk Partisi diyaneti kuran İslam’ın kadınlara verdiği hakları teslim eden, yüce dinimiz İslam’ın daha iyi anlaşılması için kuranı kerimi tefsir yaptıran bir partidir. Bundan dolayı Cumhuriyet Halk Partisi aday adayı olmaktan dolayı son derece mutluyum. Belediyeler halkın soluyacağı havadan, içtiği sudan yediği ekmekten, etten, bakkalından manavına, lokantasından pastanesine, berberinden tamirhanesine, yolundan çöpüne, cenazesinden düğününe, insanlarımızın doğumundan ölümüne kadar hizmet veren kurumlardır. Belediye iyi yönetilirse halkımızın refahı huzuru artar. Dertler çileler azalır. Bu nedenle belediyeyi emin ellere teslim etmek sizlerin elinde. Kuranı kerimde, Allah, “Hiç şüphesiz Allah size, emanetleri ehline teslim etmenizi ve insanlar arasında hükmettiğiniz zaman adaletle hükmetmenizi emreder. Allah size ne güzel öğüt veriyor. Şüphesiz Allah işitir ve görür. Allah, size, emanetleri mutlaka ehline vermenizi ve insanlar arasında hükmettiğiniz zaman adaletle hükmetmenizi emrediyor der.

ARTIK GÜÇLÜ OLANLAR DEĞİL, HAKLI OLANLAR KAZANACAK

Korkuteli memleketimiz, Korkuteli vatanımız, Korkuteli’ne huzur barış getirmek, akıl akıldan üstündür diyerek, istişare ederek birlikte üretmek istiyoruz. Öncelikle 27 yıllık belediyecilik tecrübemle bilgi birikimimi Korkuteli’mizin hak ettiği hizmetleri alması için aday oldum. Korkuteli’nin huzuru, refahı ve barışı için aday oldum. Şeffaf, denetlenebilir bir belediyeciliği hayata geçirebilmek için aday oldum. Her şeyi ben bilirim demeden, ilçemizi hep beraber yönetmek için aday oldum. Özellikle israfın önüne geçerek, kaynaklarımızı en doğru şekilde kullanmak için aday oldum. Belediyemiz ile halkımız arasındaki engelleri kaldırmak ulaşılabilir belediyeciliği hayata geçirmek için aday oldum. Halkımız artık sorunlarını dinleyecek kapısı daima açık belediye yönetimi görecek. Artık güçlü olanlar değil, haklı olanlar kazanacak. Korkuteli Milliyetçiliği ile hizmeti de, vatandaşa ilgi alakayı da görecek. Hep birlikte bu adaletsiz düzene son vereceğiz. Hepinize katılımlarınız için teşekkür ediyorum. Benim de bir sloganım var, “Olursa bir sorunum, Belediyeden Hüseyin Güllü’yü bulurum” diye konuştu.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.