SON DAKİKA
Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

Halk Eğitim bilgilendirme yapıyor

Korkuteli Sevim Cevat Soyiç Halk Eğitim Merkezi öğretmenleri, yeni eğitim öğretim yılı döneminde açılacak kurslar için vatandaşları bilgilendiriyorlar.
Haber Giriş Tarihi: 15.09.2017 13:29
https://www.korkutelimanset.com
kapak resmi Yeni eğitim öğretim yılında da Korkuteli Sevim Cevat Soyiç Halk Eğitimi merkezi, çeşitli alanlarda meslek edindirme ve hobi amaçlı yetmişe yakın kurs açacak.  Okuma yazma kursları, üç boyutlu kağıt rölyef, hijyen eğitimi, bilgisayar, cilt bakımı, hasat kabul, yabancı dil kursları, müzik kursları,halk oyunları bazıları. Hatta ilçede unutulmaya yüz tutmuş geleneksel el sanatları da yaşatılmaya çalışılıyor. Fığla Bardağı, Alafaradın Kilimi Dokumacılığı, Haba Dokuma ve Avdan Bezi Dokumacılığı bunlardan bazıları. Halk Eğitimi Merkezi öğretmenleri Arif Cebeci, Maide Dai Zengin, Zuhal Mert vatandaşlara yeni dönem kursları ile ilgili bilgi verdiler ve el broşürleri dağıttılar. Vatandaşlar halk eğitimin yıllardır vermiş olduğu kurslardan memnun olduklarını ve bu hizmet için teşekkür ettiklerini belirttiler. 
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Korkuteli, Manşet, Gazete, Korkuteli Gazeteleri, Korkuteli Gündem, Yerel Haberler, Korkuteli Haber, Korkuteli Son Dakika, Korkuteli Medya, Korkuteli Haberleri,