SON DAKİKA
Hava Durumu

“Hiçbir bina atıl kalmaz”

Geçtiğimiz günlerde Gazetemiz Korkuteli Manşette yayınlanan “Otogar Atıl Kalmamalı” başlıklı haberimize Antalya Büyükşehir Belediyesi Korkuteli Koordinatörü Hüseyin Karaceliloğlu, Gazetemiz Korkuteli Manşet’e açıklama yaptı “AK Parti Belediyesinde hiçbir bina atıl kalmaz”

Haber Giriş Tarihi: 08.08.2014 14:04
Haber Güncellenme Tarihi: 08.08.2014 14:04
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.korkutelimanset.com
“Hiçbir bina atıl kalmaz”

Geçtiğimiz günlerde Gazetemiz Korkuteli Manşette yayınlanan “Otogar Atıl Kalmamalı” başlıklı haberimize Antalya Büyükşehir Belediyesi Korkuteli Koordinatörü Hüseyin Karaceliloğlu, Gazetemiz Korkuteli Manşet’e açıklama yaptı. “Otogar Atıl Kalmamalı” başlıklı haberimizde Vatandaşlar Korkuteli’nde hem Otogar’a, hem de Hal alanına büyük bir ihtiyaç olduğunu mevcut yatırımların eksik yönlerinin düzenlenerek ve tamamlanarak hizmete açılması istediklerini söyleyerek “Yaz aylarında ilçemizin nüfusu 150 bine yaklaşıyor. Çok ciddi bir otogar sıkıntısı var. Yine  hal ile ilgili sıkıntıda ortada. Büyükşehir Belediye Başkanı Türel’in bu yatırımların eksikliklerini gidererek ilçemize kazandırmasını istiyoruz. Bu yatırımlar Korkuteli açısından çok önemli. Bu kadar önemli yatırımların çürümeye terk edilmesi kabul edilemez” şeklinde konuşmuşlardı.

“Menderes Türel Bey bizzat ilgileniyor”

Haberimiz üzerine Antalya Büyükşehir Belediyesi Korkuteli Koordinatörü Hüseyin Karaceliloğlu Gazetemiz Korkuteli manşet’e açıklama yaptı. Karaceliloğlu; “Otogar ve hal ile Başkanımız Menderes Türel Bey bizzat ilgileniyor. Korkuteli otogarına kavuşsun diye çalışmalar sürüyor. Bu mevcut yapılan otogar binası olacaksa eksik kamulaştırılmaları tamamlanır ama kamulaştırılması pahalıya gelirse başka bir yerde inşa edilir. Gerçek olan şu ki hiçbir bina atıl kalmaz. Hal binası da bize geçecek. Orada da gereken çalışmalar yapılır” dedi.  

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.