SON DAKİKA
Hava Durumu

Konsey’den beraberlik çağrısı

Korkuteli Kent Konseyi Yöneticileri dün Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Gökce, Büyükşehir Belediyesi Koordinatörü Hüseyin Karaceliloğlu ve Emniyet Müdürü İrfan Ağlamaz’ı makamlarında ziyaret etti. Konsey ziyaretlerde birlik ve beraberlik çağrısında bulundu

Haber Giriş Tarihi: 22.08.2014 12:33
Haber Güncellenme Tarihi: 22.08.2014 12:33
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.korkutelimanset.com
Konsey’den beraberlik çağrısı

İlk durak Gökce oldu

Korkuteli’nde geçtiğimiz hafta yaşanan polemik krizinin durulması için bir girişimde Korkuteli Kent Konseyi’nden geldi. Korkuteli Kent Konseyi Başkanı Yüksel Atmaca yöneticiler Ali İhsan Girgiç, Halil Emirdağlı, İsmail Yılmaz, Osman Küçükkarasucu, Ahmet Gökalp ile birlikte dün Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Gökce, Antalya Büyükşehir Belediyesi Korkuteli Koordinatörü Hüseyin Karaceliloğlu ve Korkuteli İlçe Emniyet Müdürü İrfan Ağlamaz’ı makamlarında ziyaret etti. Konsey ziyaretlerde birlik ve beraberlik çağrısında bulundular. Kent konseyi ziyaretlerine ilk durak olarak Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Gökce ile başladılar.

 

Gökce “İnşallah bir daha böyle polemikler yaşanmaz”

 Kent Konseyi üyeleri Gökce ziyareti esnasında son günlerde gazete manşetlerine taşınan Gökce-Karaceliloğlu gerginliğine son verilmesi çağrısında bulundular. Gökce konsey üyelerine “Bizler tartışmayı bilmiyoruz. Karşı tarafı rencide etmeyi tartışmak zannediyoruz. Benim ve belediyemizin üzerine geliyorlar. Yerel medyamızın bir kısmı dahil herkes şahsımla ilgili açıklama yapıyor. Ben Hüseyin Beyi telefonla arayarak düşüncelerimi ilettim” dedi. Kent konseyi üyeleri tartışmalara bir nokta konulmasını istediklerini belirterek “Bu tartışmalardan ilçemiz zarar görüyor. Halkın bakışı farklı olmakta” dediler. Gökce de “İnşallah bir daha böyle polemikler bir daha yaşanmaz. Sizlerin fikirlerine saygı duyuyor ve önemsiyoruz” şeklinde konuştu. Kent Konseyi Karaceliloğlu’nun da katılacağı ilçe yöneticilerinin bir araya geleceği bir yemek organizasyonu yapmak istediklerini Belediye Başkanı Hasan Gökce’ye ilettiler. Gökce yapılacak olan güreş ve şenliler sonrası yapılacak bir organizasyona katılacağını belirtti.

 

“Sadece hizmet konuşacağım”

Korkuteli Kent Konseyi Yöneticileri Başkan Yüksel Atmaca yöneticiler Ali İhsan Girgiç, Halil Emirdağlı,İsmail Yılmaz, Osman Küçükkarasucu, Ahmet Gökalp daha Korkuteli İlçe Emniyet Müdürü İrfan Ağlamaz’ı makamında ziyaret ederek ilçe sorunları ve vatandaşların istekleri üzerine sohbet ettiler. Konsey Ağlamaz’a “Okullar açılınca Yeşilcami, Yaşar Sadi Okulu ve liselerin olduğu yerde ışıklandırma çalışması istiyoruz. Okul önlerinde gençlere karşı özellikle uyuşturucu ve rahatsız edici insanlara karşı uygulama istiyoruz” dediler. Ağlamaz da “Trafikle ilgili olarak profesyonel şehir plancılarından destek almak lazım. Okul önleri en önemli önceliğimiz. Bu konuda çalışmalar yapılacak. Bizim her zaman önceliğimiz çocuklarımız ve gençlerimiz. Işıklandırma konusunda çalışmalar yapılabilir. Bu konularda çalışmalar yapılmalı sizler bizden görüş almak isterseniz her zaman yardımcı oluruz” dedi. Kent Konseyi daha sonra Antalya Büyükşehir Belediyesi Korkuteli Koordinatörü Hüseyin Karaceliloğlu’nu ziyaret ettiler. Konseye burada “Bu memleket hepimizin cenazede düğünde bir araya geliyoruz. Hizmet yarışı içine girilsin. Eleştiriler daha iyi hizmet için olsun. Gazetelerde çıkan haberlerden üzüntü duyuyoruz. Kurumlar yıpranıyor, Korkuteli zarar görüyor. Ara buluculuk yapmak istiyoruz. Çünkü yapılacak hizmetlerden çocuklarımız hatta torunlarımız yararlanacak” dediler. Karaceliloğlu ise “Kimsenin özel hayatına girmem. Olay bir yerlere çekilmek istendi. Bir daha ben asla bu konulara girmem. Artık sadece hizmet konuşacağım. Hizmet yarışı yapacağım. Başkanımız ziyaretimize gelmedi” dedi. Yemek organizasyonun anlatılması üzerine Karaceliloğlu “İlçemize hizmet getirmek için çalışıyoruz. Elbette bizler bir araya geliriz. Yemekte yer alırız” dedi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.