SON DAKİKA
Hava Durumu

Korkuteli Belediyesi yönetim kadrosu değişti

Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek, dün sosyal medya hesabından açıklama yaparak belediye bünyesinde yapılan yönetim değişiklikleri hakkında bilgi verdi.

Haber Giriş Tarihi: 06.08.2020 12:58
Haber Güncellenme Tarihi: 06.08.2020 12:58
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.korkutelimanset.com
Korkuteli Belediyesi yönetim kadrosu değişti

ÖNAL BAŞKAN YARDIMCISI OLDU

Korkuteli Belediyesi’nde görev değişikliğine gidildi. Korkuteli Belediye Başkanı Ömer İşlek, uzun bir süredir  İmar ve Şehircilik Müdürlüğü görevinde bulunan Sadık Önal’ı Recep Şahin’in yerine Başkan Yardımcılığı görevine getirdi. Çalışkanlığı ve güler yüzlü olması nedeniyle tüm kesim tarafından sevilen Önal, başkan yardımcılığı görevinin yanında birçok müdürlükten de sorumlu olacak. Başkan İşlek paylaşımında, kadrolarda yaptığı değişikliğin siyasi bir alt yapısının olmadığının da altını çizdi.

 

İŞTE BAŞKAN İŞLEK'İN O PAYLAŞIMI:
Değerli hemşerilerim;

Bugün itibari ile görülen lüzum üzerine belediyemizin yönetim kadrosunda bazı değişiklikler yapılmış, daha sonrasında performans değerlendirmesine göre alt birimlerde personel rotasyonları birimler arası yapılacaktır. Yapılan bu değişikliklerin siyasi bir alt yapısı yoktur. Tamamen belediye performansı ve halkla ilişkilerin kalitesini arttırmaya yönelik bir tasarruftur.

Buna göre;

Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü,
Veteriner İşleri Müdürlüğü,
İmar ve Şehircilik Müdürlüğü,
Zabıta Müdürlüğü,
Kentsel Tasarım Müdürlüğü,
Bilgi İşlem Müdürlüğü,
Yapı Kontrol Müdürlüğü,
Çevre Koruma Müdürlüğü,
Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Kültür Sosyal İşler Müdürlüğü'nün bağlı bulunduğu Başkan Yardımcılığına Recep Şahin yerine Sadık Önal Bey atanmıştır.

 

Mali Hizmetler Müdürlüğü,
Hukuk İşleri Müdürlüğü,
İnsan Kaynakları Müdürlüğü,
Emlak İstimlak Müdürlüğü,
Fen İşleri Müdürlüğü,
Muhtar İşleri Müdürlüğü,
Destek Hizmetleri Müdürlüğü,
Sosyal Yardım Müdürlüğü,
Yazı İşleri Müdürlüğü ve Park Bahçeler Müdürlüğü sorumlu Başkan Yardımcısı Emrah Erünsal Atanmıştır.

 

İmar Ve Şehircilik Müdürlüğüne
Şahali Sarıca
Ruhsat Denetim Müdürlüğüne
Doğan Baştepe
Emlak İstimlak Müdürlüğüne
Gökhan Develi
Muhtar işleri Müdürlüğüne
Ali Kemi
Yazı İşleri Müdürlüğüne
Fikret Musa Gencel atanmıştır.

METAL YORGUNLUKLARINI ATMAK İÇİN DEĞİŞİKLİKLER YAPILACAK

Önümüzdeki hafta itibari ile belde ve belde sorumluları, şirket ve işletmeler sorumluları ile ilgili yapılacak idari tasarruflarımızı ve daha sonrasında yılbaşına kadar yapılacak işçi personellerimizin birim değişiklikleri bilgilerini de tekrar sizlerle paylaşacağım. Korkuteli Belediyesi toplamda 453 personeli ile büyük bir aile olup zaman zaman metal yorgunluklarını atmak amacı ile bu türlü değişikliklere 6 ayda bir devam edecektir.

 

EHLİYET VE LİYAKATE SAHİP OLMAYAN BİR YÖNETİCİDİR

Hedefimiz 2021 Mart ayı itibari ile milletimizin tüm birim müdürlüklerinden işlerini, Belediye Başkanına ulaşmaya, bildirmeye veya rica etmesine gerek duymadan halledilmesini sağlamaktır. Bir vatandaşımız eğer bir birim müdürlüğünde işini halledemiyor ve Belediye Başkanı olarak bana ulaşıyorsa o birim müdürü maalesef bana göre ehliyet ve liyakate sahip olmayan bir yöneticidir.

 

MÜRACAATLARINIZA CEVAP ALMAZSANIZ TARAFIMA BİLDİRİN

Bu vesile ile Korkuteli Belediyemizin Kurumsallaşması açısından tüm milletimizden bir istirhamım var. Lütfen tüm istek ve arzularınızı ilgili birim müdürlüklerimize direkt yapınız. Eğer 30 gün içerisinde yapmış olduğunuz müracaata olumlu, olumsuz veya beklemede olmak üzere üç cevaptan birisini alamazsanız lütfen tarafıma bildiriniz.

 

Alo Zabıta 153
Korkuteli Belediyesi 0 242 643 60 11
Cumhureli 0 242 653 00 00
1071 Yüzme Havuzu 0 242 643 10 71
Altuncan Hatun Kadın Merkezi 0 242 653 45 45

Gelin belediyemizi beraberce kurumsallaştıralım. Emin olunuz 2021 Mart sonrasında çok daha performansı yüksek bir belediye ile gurur duyacaksınız. Şimdiden yeni atanan arkadaşlarıma başarılar diler, daha önce görev yapmış arkadaşlarıma teşekkür ederim. "Az Laf,Çok İş..."

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.