SON DAKİKA
Hava Durumu

“Korkuteli'nin Mansur Yavaş'ı olacağım ''

Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli Belediye Başkan adayı Hasan Can Caran seçim çalışmaları kapsamında Esenyurt Mahallesinde vatandaşlar ile bir araya geldi. Korkutelimize vizyon atlatacağız diyen Başkan Caran; “Korkuteli'mizin yollarında ve diğer projelerimizde Büyükşehir Belediyesi ile koordineli çalışıp en kısa sürede projelerimizi Korkuteli'mize kazandıracağız. Ben Korkuteli'nin Mansur Yavaş'ı olacağım '' dedi.

Haber Giriş Tarihi: 15.02.2024 10:04
Haber Güncellenme Tarihi: 15.02.2024 10:04
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.korkutelimanset.com
“Korkuteli'nin Mansur Yavaş'ı olacağım ''

Meşaleler ve davul, zurna eşliğinde salona giren Başkan Caran, toplantıya başlamadan önce salona gelen mahalle sakinleri ile tek tek selamlaştı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından ilk olarak Esenyurt Mahalle Muhtarı Mustafa Kubuz vatandaşlara hoş geldiniz konuşması yaptı. Esenyurt Mahalle Muhtarı'nın ardından sözü alan Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı İsmail Karadeli sözlerine meşhur çıkıkçı Karadinli Halil Çetin'i anarak başladı.

YEREL SEÇİMLERDEN SONRA DA ESENYURT'LU HEMŞERİHLERİMİZ İLE BULUŞACAĞIZ

Esenyurt Mahallemize gelmişken meşhur karadinli Halil Çetin'i anmamak olmaz diyen Karadeli; '' Bu gün bizi büyük bir coşku ve heyecanla karşılayan Esenyurt'lu hemşerilerimize çok teşekkür ediyorum. Buraya gelmişken meşhur Karadinli Halil amcayı anmamak olmaz, kendisini rahmetle anıyorum mekanı cennet olsun. Tekrardan sizlere bizi böyle güzel karşıladığınız için teşekkür ederim, Hasan başkanımızı size, sizleri de Allah'a emanet ediyorum' dedi.

ESENYURT'A HİZMET GETİRECEĞİZ

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı İsmail Karadeli'den sonra konuşmaya başlayan Başkan Caran; '' Öncelikle Mustafa muhtarıma ve çok kıymetli Esenyut'lu hemşerilerimize bu güzel karşılama için çok teşekkür ediyorum. Görüyorum ki yıllardır Esenyurt Mahallemiz ilçede yapılan hizmetlerden yeteri kadar yararlanamıyor. Biz göreve geldiğimiz zaman, bu gün olduğu gibi sizlerle istişareli şekilde Esenyurt'a hizmet getireceğiz. Şu an bu toplantıyı yaptığımız düğün salonumuzun tadilata ihtiyacı var. İlk olarak bu düğün salonunu tadilat yapacağız ve çevresini de Esenyut'a yakışır bir biçimde şekillendireceğiz, bu düğün salonunun eksiklerini tamamlayacağız. Sizleri her daim dinleyeceğiz Esenyurt'a Esenyurt'lu hemşerilerimiz ne istiyorsa onu yapacağız.

YOLLARI İLÇEMİZE YAKIŞIR ŞEKİLDE YAPACAĞIZ

Esenyut mahallemiz de muhtar konağı yok, biz göreve geldiğimizde Antalya Büyükşehir Belediye'miz ile istişareli bir şekilde en kısa sürede Esenyurt'a muhtar konağı kazandıracağız. Eskiden Esenyut'ta Hıdırellez şenliği düzenlenirdi ama bir süredir düzenlenmiyor biz göreve geldiğimizde hıdırellez düzenlenen bölgeyi Esenyut'a yakışır şekilde düzenleyeceğiz ve eskisi gibi hıdırellez şenliği düzenleyeceğiz ve ikramlarımız olacak. Esenyurt'lu hemşerilerimizin yol konusunda ki sorunlarını da biliyoruz. Korkuteli Belediyesi'nin sorumluluğunda ki sadece Esenyurt değil tüm ilçede ki yolları da ilçemize yakışır şekilde yapacağız'' dedi.

HALISAHA VE ÇOCUK PARKI YAPACAĞIZ

Esenyurt'ta gençlerin sosyalleşebileceği bir yerin olmadığını belirten Başkan Caran '' Görüyorum ki Esenyurt'ta gençlerin sosyalleşip eğlenebileceği bir yer yok. Biz göreve geldiğimiz de Esenyurt'a gençler için sosyal alan kuracağız bunu içinde halı saha, çocuk parkı  gençlerin oturup sohbet edebileceği oturma alanları olacak'' dedi.

BÜYÜKŞEHİR İLE KOORDİNELİ ÇALIŞACAĞIZ

Yapılacak olan projelerde Antalya Büyükşehir Belediyesi ile koordineli çalışacağını belirten Başkan Caran; '' Cumhuriyet Halk Partisine, Korkuteli'mizin evladı Antalya Milletvekili sayın Cavit Arı'ya, ne zaman arasam telefonu oğlum diye açan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı'mız Sayın Muhittin Böcek'e çocukluk arkadaşım Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı'mız sayın İsmail Karadeli'ye ve ilçe yönetimine bana verdikleri değer için çok teşekkür ediyorum. Cumhuriyet Halk Partisi Korkuteli Belediye Başkan Adayı olduğum için gurur duyuyorum. Biz Muhittin Başkan ile koordineli çalışarak Korkuteli'mize vizyon atlatacağız. Korkuteli'mizin yollarında ve diğer projelerimizde Büyükşehir Belediyesi ile koordineli çalışıp en kısa sürede projelerimizi Korkuteli'mize kazandıracağız. Ben Korkuteli'nin Mansur Yavaş'ı olacağım '' dedi.  Başkan Caran toplantının sonunda Hasan Başkan tezahüratları eşliğinde salondan ayrıldı.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.