SON DAKİKA
Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

“KÜRESEL KUŞATMAYA KARŞI, KÜRESEL DİRENİŞ”

Saadet Partisi Korkuteli İlçe Başkanı Ziya Çimen, Büyük Kudüs Mitingi hakkında gazetemize yaptığı açıklamada; İslam ümmetinin kalbi Pazar günü İstanbul’da attı.” Dedi.
Haber Giriş Tarihi: 01.08.2017 12:26
https://www.korkutelimanset.com
kapak resmi Saadet Partisi Korkuteli İlçe Başkanı Ziya Çimen “İnşallah gerekli yerlerde de duyuldu. Bizlerde “Mazlumlar ayağa kalkmadıkça zalimler diz çökmez” düsturuyla Korkuteli İlçe teşkilatı olarak 2 otobüsle yola çıktık. İyi bir katılım sağladık ancak gönül isterdi ki ilçemizden 10 otobüs ile katılım yapalım. Zalimin karşısında, mazlumun yanında olduğumuzu tüm dünyaya gösterelim, dedi.Kudüs, siyonizm tarafından topyekûn olarak İsrail’in kuşatması ile karşı karşıya olduğunu ifade eden Çimen; sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu kuşatma aynı zamanda küresel bir kuşatmadır. Bu küresel kuşatmaya ancak küresel bir direnişle karşılık verebiliriz. Bu yüzden zaman, konuşma zamanı değil çok çalışma ve şuurla hareket etme zamanıdır. İhtilaflarımızı, farklılıklarımızı kaşıyarak değil ittifaklarımızı güçlendirerek bu kötü gidişatı engelleyebiliriz. Kudüs’ün kurtuluşu için lafa değil icraata ihtiyacımız var. Çünkü ırkçı emperyalizm laftan değil ancak ve ancak güçten anlar. Bu itibarla, başta kendi coğrafyamız olmak üzere bütün insanlığa barış ve huzuru getirecek olan İslam Birliği’nin kurulmasını bir an evvel gerçekleştirmeliyiz.” Dedi. 
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Korkuteli, Manşet, Gazete, Korkuteli Gazeteleri, Korkuteli Gündem, Yerel Haberler, Korkuteli Haber, Korkuteli Son Dakika, Korkuteli Medya, Korkuteli Haberleri,