SON DAKİKA
Hava Durumu

Meclis bugün tekrar toplanacak

Korkuteli’nde geçtiğimiz Perşembe günü yapılan Ağustos Ayı Olağan Meclis Toplantısı iş makinesi alımı ve taşınma araçları için iller bankasından alınacak olan kredi görüşmeleri için Pazartesi günü yeniden toplanma kararı almıştı. Salt çoğunluk toplanmadığı gerekçesiyle dün de ertelenen toplantı bugün 14.00’de tekrar toplanacak

Haber Giriş Tarihi: 12.08.2014 13:11
Haber Güncellenme Tarihi: 12.08.2014 13:11
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.korkutelimanset.com
Meclis bugün tekrar toplanacak

Geçtiğimiz Perşembe günü Korkuteli Belediye Meclisi Ağustos ayı olağan Toplantısı gerçekleşmiş Belediye bünyesinde alınacak olan iş makineleri ve taşınma araçları için iller bankasından alınacak olan kredinin görüşülmesi için dün tekrar toplanma kararı almıştı. Dün Ak Partili ve CHP’li meclis üyelerinin toplantıya geç katılması nedeniyle gerekli salt çoğunluk sağlanamadı. Bu nedenle dün ertelenen meclis toplantısının bugün saat 14.00’da tekrar toplanması kararı alındı. Korkuteli halkı iş makinelerinin alınıp alınmayacağı konusunun açıklığa kavuşmasını istediler. Vatandaşlar; “Ak Partili meclis üyesi Sadullah Bayar’ın uyumlu çalışmanın önemiyle ilgili herkesi heyecanlandıran konuşmasının üzerinden henüz birkaç gün geçti. Belediye meclisinde yaşanacak herhangi bir olumsuzluk Korkuteli’ne zarar verir. Belediye Meclisimizin tüm partili üyelerinden uyumlu çalışmalarını bekliyoruz” dediler.  

Meclis bugün toplanırsa görüşülecek gündem maddeleri şöyle;

MADDE: 13- Yazı İşleri Müdürlüğü’nün 01/08/2014 tarih ve 4093 sayı numaralı yazısına istinaden, 10 Nisan 2014 Tarihli ve 28968 Sayılı Resmî Gazete‘de yayımlanarak yürürlüğe giren “Belediye ve Bağlı Kuruluşları ile Mahalli İdare Birlikleri Norm Kadro İlke ve Standartları’na dair Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına İlişkin Yönetmelik” gereğince kullanılmayan kadroların iptali ve ihtiyaç olan kadroların ihdas edilmesi ile ilgili 07/08/2014 tarih ve 18 sayılı Plan Bütçe Komisyon raporunun görüşülmesi.

 MADDE -15 - Belediye Başkan Yardımcısı olarak görev yapacak olan Meclis üyelerine verilecek ücretlerin görüşülmesi için 07/08/2014 tarih ve 19 sayılı Plan Bütçe Komisyon Raporunun görüşülmesi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.