SON DAKİKA
Hava Durumu

MÜDÜR TAK PROJE TANITIMINA DEVAM EDİYOR

Sayfalar, Daha Güçlü Yarınlar” Kitap Okuma projesinin tanıtımı kapsamında kurum ziyaretlerine başladı. Ziyarette proje hakkında istişarelerde bulunuldu.

Haber Giriş Tarihi: 11.01.2021 11:17
Haber Güncellenme Tarihi: 11.01.2021 11:17
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.korkutelimanset.com
MÜDÜR TAK PROJE TANITIMINA DEVAM EDİYOR


İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz haftalarda ilçede başlatılan “Okundukça Sayfalar, Daha Güçlü Yarınlar” Kitap Okuma projesi tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda İlçe Milli Eğitim Müdürü Akif Tak, bir dizi kurum ziyareti gerçekleştirdi. Müdür Tak, Korkuteli Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Hüseyin Özvatan’ı, Korkuteli Nüfus ve Vatandaşlık Müdiresi Sevim Kılıç’a Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdiresi Saliha Şahintürk’e ziyarette bulundu. Ziyarette, “Okundukça Sayfalar Daha Güçlü Yarınlar “ projesi hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu.

 

PROJEYE KURUMLARDAN TAM DESTEK

Ziyaret ile ilgili İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nden; “İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Akif Tak, Korkuteli Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Hüseyin Özvatan’a iade-i ziyarette bulundu. Misafirperverliklerinden dolayı Sayın Hüseyin Özvatan’a teşekkür etti.  Korkuteli Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Hüseyin Özvatan, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce yürütülen “Okundukça Sayfalar Daha Güçlü Yarınlar “ projesine atıfta bulunarak, projenin ilçemizde geniş yankı uyandırdığını, kendilerinin de projeyi benimseyerek desteklediklerini belirtti. Ardından Korkuteli Nüfus ve Vatandaşlık Müdiresi Sevim Kılıç’a iade-i ziyarette bulundu. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce başlatılan ve yürütülmeye devam eden “Okundukça Sayfalar Daha Güçlü Yarınlar “ projesi hakkında bilgi alışverişinde bulundu. İlçe Nüfus ve Vatandaşlık müdiresi Sevim Kılıç projenin toplumun her kesimince çok beğenildiğini ve projeyi gönülden desteklediklerini belirtti.  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Akif, kendilerine güzel düşünceleri ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti. Daha sonra Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdiresi Saliha Şahintürk’e iade-i ziyarette bulundu. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce yürütülen “Okundukça Sayfalar Daha Güçlü Yarınlar “ projesi üzerine konuşuldu. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma müdiresi Saliha Şahintürk ilçemiz için projenin çok güzel bir çalışma olduğunu vurgulayarak, kendilerinin de kitap okuma projesinin ilçemizin her kesimine ulaşması için ellerinden gelen desteği vereceklerini belirtti. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Akif Tak, misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.” İfadeleri kullanıldı. 
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.