SON DAKİKA
Hava Durumu

Okul Aile Birliği Öğretmenlerle Kahvaltıda buluştu

Hacı Ethem Şerife Kavukçu Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği, okuldaki öğretmenlere kahvaltı jesti yaptı. Kahvaltıya hafta sonu öğrencileri sinemaya götüren Baturalp Turizmin sahibi Hamdi Sarıca’da katıldı

Haber Giriş Tarihi: 30.12.2015 08:54
Haber Güncellenme Tarihi: 30.12.2015 08:54
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.korkutelimanset.com
Okul Aile Birliği Öğretmenlerle Kahvaltıda buluştu

Hacı Ethem Şerife Kavukçu Anadolu Lisesi Okul aile Birliği Başkanı Zehra Zeybekoğlu Özkan ve üyeleri birlik, beraberli ve kaynaşma için Okuldaki öğretmenler ile birlikte kahvaltı verdi. Kahvaltıya hafta sonu öğrencileri sinemaya götüren Baturalp Turizmin sahibi Hamdi Sarıca’da katıldı.

Öğretmenlerin kahvaltıda buluşma programında kısa bir konuşma yapan Okul Müdürü Hadi Yeke, böylesi organizasyonların eğitime de büyük katkı yaptığını belirterek; "Bu programda emeği geçen başta Okul Aile Birliği Başkanı Zehra Zeybekoğlu Özkan ve yönetim kurulu üyelerine, Hafta sonu bizleri ve Öğrencilerimizi sinemaya götüren Hamdi Sarıca beye teşekkür ediyorum. Öğretmenlerin moral bulması, veli-idare-öğretmen arasındaki diyalogların daha da olgunlaşması adına çok güzel bir organizasyon. Herkesin evinde kahvaltı var ve herkes kendi evinde kahvaltı yapabilir, ama böylesi etkinlikler insanların bir araya gelmesini sağladığı gibi daha da iyi ilişkilerin sağlanmasına vesile olabiliyor. Bu etkinlikler öğretmene verilen saygıdır. Bu birliktelik devam ettiği sürece Hacı Ethem Şerife Kavukçu Anadolu Lisesinin eğitim öğretim konusunda da çok güzel başarılara imza atacağına inanıyorum” dedi. Hacı Ethem Şerife Kavukçu Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Fatma Zehra Zeybekoğlu Özkan, birlik ve beraberliğin kaynaşması öğretmen-veli ilişkilerinin daha sağlam temellere oturması anlamında önemli olduğunu ve bu amaçla böyle bir program tertiplediklerini belirtti. Böyle programların bir sosyal sorumluluk olduğunu ifade eden Özkan,  “Bu bizim sosyal sorumluluğumuzdur. Okul Aile Birliği’nin yegane amacı öğretmen, veli ve öğrenci arasındaki bağı güçlendirmektir” dedi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.