SON DAKİKA
Hava Durumu

Saniye Caran’ın seçim ofisi açıldı

Cumhuriyet Halk Partisi Seçim Koordinasyon Merkezi tören ile açıldı. Törene; CHP Korkuteli Belediye Başkan Adayı Saniye Caran, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Korkuteli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Can Caran, CHP Korkuteli İlçe Başkanı İsmail Karadeli, CHP Antalya Milletvekilleri Cavit Arı ve Aliye Coşar, CHP İl Başkanı Nail Kamacı, ilçe yöneticileri, meclis üyesi adayları ve Korkutelili vatandaşlar katıldı.

Haber Giriş Tarihi: 06.03.2024 10:36
Haber Güncellenme Tarihi: 06.03.2024 10:36
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.korkutelimanset.com
Saniye Caran’ın seçim ofisi açıldı

MUHTEŞEM BİR HİZMET EKİBİ KURDUK

Töreninde açılış konuşmasını CHP Korkuteli İlçe Başkanı İsmail  Karadeli yaptı. Karadeli;  “Bu süreci buraya getirebilmek için çok çalıştık, halkımızın taleplerini, milletimizin önem verdiği değerleri tek tek inceledik. Halkımızı dinlediğimiz de bu milletin daha çok liyakatli, daha çok kadın ve daha çok genç yöneticilere ihtiyacı olduğunu yönetimin işinde uzman kişilere verilmesi gerektiğini bir kez daha anladık. Bunların doğrultusunda kadınıyla, genciyle, liyakatiyle, tecrübesiyle muhteşem bir hizmet ekibi kurduk'' dedi.

BİZİM İTTİFAKIMIZ TÜRKİYE İTTİFAKI

CHP İlçe Başkanı İsmail Karadeli'nin konuşmasının ardından mikrofonu alan CHP Antalya Milletvekili Cavit Arı; “ Son günlerde Korkuteli'ye geldiğim de içim açılıyor çünkü sizleri görüyorum, bu kalabalığı görüyorum, bu coşkuyu görüyorum ve zaferi görüyorum. Sevgili hemşerilerim iki ittifak var. Birisi Cumhur İttifakı diğeri ise bizim ittifakımız Türkiye ittifakı, bizim ittifakımız memleketini sevenlerin ittifakı. Şimdi bu kalabalıkta görüyorum ki her siyasi partiden hemşerilerimiz var. Burada onlarla beraber önce Korkuteli ittifakını sonra Antalya ittifakını ve hep beraber Türkiye ittifakını gerçekleştiriyoruz sevgili hemşerilerimiz. Siyaset gün gelir bir kenarıya konulabilir ama Cumhuriyet, bayrak, vatan, millet ve ezanımız sevgimiz ortak paydalarımızdır. Bu paydalarda buluştuk bu meydanları öyle doldurduk, işte Korkuteli'de bu heyecanı gördükçe akşamları köy toplantılarındaki o coşkuyu, o heyecanı, o birlikteliği daha önce bizim çalışmalarımızda görmediğimiz o vatandaşlarımızı görmek beni bin kez daha sizlere burada ifade etmek istiyorum. İşte Korkuteli ittifakı bu'' dedi.

BAŞARININ ADI SANİYE CARAN'DIR

CHP Antalya Milletvekili Cavit Arı’nın konuşmasının ardından mikrofonu alan CHP İl Başkanı Nail Kamacı şunları söyledi; Uzun zamandan sonra Korkuteli'de bir başarı öyküsü yazmak üzereyiz bu başarının adı Saniye Caran'dır. Saniye Caran hem bilgisi hem becerisi, meclis üyelerimiz hem bilgisi  hem becerisi ile bu işleri yapabilecek kapasiteye sahipler. Başkan adayımız Saniye Caran ve meclis üyesi adaylarımız sizlerin destekleri ile bu becerilerini belediyede sergileyecekler. Biz de il başkanlığı olarak ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız olarak Saniye Başkanımızın her daim arkasında olacağız ve destekleyeceğiz.'' dedi.

KORKUTELİ’NE HAK ETTİĞİ DEĞERİ VERMEYE GELİYORUZ

CHP İl Başkanı Nail Kamacı'nın konuşmasının ardından konuşma sırası CHP Korkuteli Belediye Başkan Adayı Saniye Caran'a geldi. Başkan Adayı Caran yaptığı konuşmadı şunları söyledi; “Korkuteli'miz tarım ve ticaret kenti bu gün nüfusumuz elli dokuz bin olan kentimiz yazın dört katına çıkabiliyor. Havası, suyu yaşam şartlarına en uygun olan kentimizi 365 gün ticaret ve turizm yapabilen bir kent yapabilme hedefindeyiz. Ata sporumuz güreş, futbol takımlarının kamp zamanları, sağlık turizmi gibi birçok plan projelerle hak ettiğimi değeri vermeye geliyoruz.

BÜYÜKŞEHİR İLE BULUŞMAMIZ GÜCÜMÜZE GÜÇ KATACAKTIR

Sevgili Korkuteli'liler hepiniz biliyorsunuz ki kentimiz kışın ıssız bir hale bürünüyor. Gelen misafirlerimizin sayısına göre hak edilen gelire ulaşılamıyor. Büyükşehirle buluşmamız ile birlikte el birliği yaparak yılların deneyimi Büyükşehir Başkanımız Sayın Muhittin Böcek'in desteği ile projelerimizi hayata geçirmemiz büyükşehir ile buluşmamız gücümüze güç katacaktır. Siyasete giren her insanın bir ideali vardır. Benim idealimde hayalimde insanların yüzünün güldüğü, mutlu olduğu yaşanabilir bir Korkuteli'ni hep birlikte hayata geçirmektir. Turizmde, tarımda, ticarette marka bir şehir yaratmaktır.'' dedi.

KURUTMA TESİSİMİZ KORKUTELİ’NE ÇOK YAKIŞTI

Büyük coşkunun yaşandığı miting havasında geçen açılışta vatandaşlara seslenen Başkan Böcek, 5 yıldır ranta dönük değil halka dönük projeler gerçekleştirdiklerini söyledi. Altyapısı üstyapısı, içme suyuyla, asfaltıyla Korkuteli’nde birçok hizmete imza attıklarını belirterek, “Ben çalışmalarımı asla seçime yönelik yapmadım. Saniye Caranla el ele bütün Korkutelililerin mutluluğu için çalışacağız. Yapımı biten sebze ve meyve kurutma tesisimiz Korkuteli’ne çok yakıştı. Yakında açılışını yapacağız. Orada Korkutelili gençlerimiz ve kadınlarımız çalışacak. 100 milyona mal olan tesisimizde 250 kişi istihdam edeceğiz” dedi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.