SON DAKİKA
Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

Sıra Koçantı’ya geldi

Korkuteli Barajının beslenme kaynakları olan Bingeçit ve Koçantı Regülâtörlerinde Korkuteli Sulama Birliği her yıl olduğu gibi temizliğe başlamıştı. Geçtiğimiz günlerde Bingeçit2teki temizlik çalışmaları bitti ve ekipler Koçantı’ ya geçtiler.
Haber Giriş Tarihi: 04.12.2017 10:17
https://www.korkutelimanset.com
kapak resmi Korkuteli Sulama Biriliği Devlet Su İşleri aracılığı her yıl, Korkuteli Barajına su birikimi sağlanan Koçantı ve Bingeçit Regülâtörlerinde temizlik yapıyor. Geçtiğimiz günlerde Bingeçit Regülatöründeki temizlik çalışmaları bitti. DSİ ekipleri Koçan regülâtöründe temizliğe başladılar. Korkuteli Sulama Birliği Başkanı Dursun Demir; “Buralar Korkuteli Barajına yaylalardan biriken suların aktarıldığı yerler ve her yıl düzenli olarak temizliği yapılır. Her yıl Koçantı ve Bingeçit Regülâtörlerine birikmiş olan mil, kum ve toprak gibi malzemelerin temizliğini gerçekleştiriyoruz. Bu yıl yine DSİ Bölge Müdürlüğümüze bağlı iş makineleri yardımlarıyla temizliğe başlamıştık. Önce Bingeçit Regülâtörünün temizliği bitti. DSİ ye bağlı ekipler Koçantı’ ya geçtiler on beş gün içinde bitmesini bekliyoruz. Devlet Su İşleri Bölge Müdürlüğüne yardımları için teşekkür ederiz” Şeklinde konuştu.  
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
Korkuteli, Manşet, Gazete, Korkuteli Gazeteleri, Korkuteli Gündem, Yerel Haberler, Korkuteli Haber, Korkuteli Son Dakika, Korkuteli Medya, Korkuteli Haberleri,