SON DAKİKA
Hava Durumu

YENİ ENCÜMEN VE KOMİSYON ÜYELERİ BELLİ OLDU

Korkuteli Belediye Meclisi Temmuz ayı olağan toplantısında yeni dönemde görev yapacak encümen ve çeşitli komisyonlarda görev yapacak üyelerin seçimi gerçekleşti.

Haber Giriş Tarihi: 28.07.2020 18:34
Haber Güncellenme Tarihi: 28.07.2020 18:34
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.korkutelimanset.com
YENİ ENCÜMEN VE KOMİSYON ÜYELERİ BELLİ OLDU

ENCÜMEN ÜYELERİ:

Toplantının 5. Maddesinde gizli oylama ile 1 yıl süreyle görev yapacak 2 adet daimi Encümen üyelerinin seçimi yapıldı. Kapalı zarf usulü ile yapılan oylamada; Saadet Partisi Meclis Üyesi Yusuf Sarıcalar ve Ak Parti Meclis Üyesi İsmet Senekçi encümen üyesi seçildiler.

PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU

Toplantının 7. Maddesinde Plan ve Bütçe Komisyonu üye seçimi gerçekleşti.

El usulü ile yapılan oylamada; Milliyetçi Hareket Partisi Meclis Üyesi Abdurrahman Caran, Ak Parti Meclis Üyesi Ogün Taş ve Saadet Partisi Meclis Üyesi Yüksel Atmaca Plan ve Bütçe Komisyon Üyeliğine seçildiler.

PLANLAMA VE İMAR KOMİSYONU

Planlama ve İmar Komisyonuna üye seçimi yapıldı. El usulü ile yapılan oylamada; Milliyetçi Hareket Partisi Meclis Üyesi Süleyman Uğurlu, Ak Parti Meclis Üyesi İlhami Yıldıran ve Saadet Partisi Meclis Üyesi Ese Onuk Planlama ve İmar Komisyonu üyeliğine seçildiler.

HUKUK KOMİSYONU

Hukuk Komisyonuna üye seçimi yapıldı. El usulü ile yapılan oylamada; Milliyetçi Hareket Partisi Meclis Üyesi Süleyman Uğurlu, Ak Parti Meclis Üyesi Tülay Yıldız ve Saadet Partisi Meclis Üyesi Nazan Yavuz Hukuk Komisyonu üyeliğine seçildiler.

MÜLKİYET DEĞERLENDİRME KOMİSYONU

Mülkiyet Değerlendirme Komisyonu’na üye seçimi yapıldı. El usulü ile yapılan oylamada; Milliyetçi Hareket Partisi Meclis Üyesi Mustafa Kızılsert,  Ak Parti Meclis Üyesi Yusuf Yıldız ve Saadet Partisi Meclis Üyesi Celal Büyükyıldız Mülkiyet Değerlendirme Komisyonu üyeliğine seçildiler.

GENÇLİK VE SPOR KOMİSYONU

Gençlik ve Spor Komisyonuna üye seçimi yapıldı. El usulü ile yapılan oylamada; Milliyetçi Hareket Partisi Meclis Üyesi Abdurrahman Caran, Ak Parti Meclis Üyesi Yusuf Yıldız ve Saadet Partisi Meclis Üyesi Nazan Yavuz Gençlik ve Spor Komisyonu üyeliğine seçildiler.

ÇEVRE TARIM VE HAYVANCILIK KOMİSYONU

Çevre Tarım ve Hayvancılık Komisyonuna üye seçimi yapıldı. El usulü ile yapılan oylamada; Milliyetçi Hareket Partisi Meclis Üyesi Osman Deviren, Ak Parti Meclis Üyesi Lütfi Yapıcı ve Saadet Partisi Meclis Üyesi Yusuf Sarıcalar Çevre Tarım ve Hayvancılık Komisyonu üyeliğine seçildiler.

İSİM BELİRLEME KOMİSYONU

İsim Belirleme Komisyonuna üye seçimi yapıldı. El usulü ile yapılan oylamada; Milliyetçi Hareket Partisi Meclis Üyesi Muharrem Akten, Ak Parti Meclis Üyesi İsmet Senekçi ve Saadet Partisi Meclis Üyesi Mehmet Manavoğlu İsim Belirleme Komisyonu üyeliğine seçildiler.
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.