SON DAKİKA
Hava Durumu

İşlek`in seçim kampanyası

Yazının Giriş Tarihi: 05.02.2019 11:03
Yazının Güncellenme Tarihi: 05.02.2019 11:03

BU SEÇİM HER ANLAMDA FARKLI OLUYOR

Bu seçimin kampanyaları da diğer seçimlerden farklı olacak. Özellikle Cumhur İttifakı adayı Ömer İşlek henüz tam anlamıyla seçim kampanyasına başlamamış olmasa da, hazırladığı seçim ofisi ve partilerin genel başkanlarını gördüğümüz seçim otobüsüyle ağırlığını hissettirmeye yavaştan başlıyor.

TOPLANTILARINI MİTİNG HAVASINDA GERÇEKLEŞTİRECEK

Toplantılarını parti binaları gibi kasvetli yerler yerine güzel otel restoranlarında yapan Sayın Ömer İşlek, seçim kampanyasında gençlere büyük önem veriyor. Henüz mahalle toplantılarına tam olarak başlamamış olsa da, seçim otobüsünden de anlayacağımız üzere bu toplantıları miting havasında gerçekleştirecek.

TANINMAYA VE SEVİLMEYE BAŞLANDI

İYİ Parti`nin adayı Halil Kara`ya yönelik yaptığı eleştirilerin bazıları gaf boyutuna ulaşsa da, etkili iletişim yöntemiyle vatandaşın takdirini kazanıyor. Her gün biraz daha fazla Korkuteli halkı tarafından tanınmaya ve sevilmeye başlanan Korkuteli Belediye Başkan Adayı Ömer İşlek`in projelerini de seçimlere 1 ay kala açıklayacağını ifade etti. Farklı bir vizyonla Korkuteli`ne giriş yapan Sayın İşlek`in projeleri şimdiden merak edilmeye başlandı.

SEÇİMLERİN GİZLİ KAHRAMANLARI MECLİS ÜYELERİDİR

Belediye Başkan Adayı Ömer İşlek, seçim kampanyasını tüm hızıyla sürdürürken, MHP İlçe Başkanı Medine Yapılmışev`de boş durmuyor. Yerel seçimlerin gizli kahramanları meclis üyeleridir. Araştırma şirketleri bile bir partinin yerel seçimlerde oy oranını hesaplamak için meclis üyeliğine kullanılan oy oranını göz önüne alır.

MHP`NİN LİSTESİ HAZIR GİBİ

Duyumlarımıza göre Milliyetçi Hareket Partisi`nin, Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Korkuteli Belediyesi için açıklayacağı meclis üyeliği listesi hazır gibi. Sadece sıralama konusunda gelişmeler yaşanıyor. İlçenin tanınmış iş adamlarından Abdurrahman Caran`ın birinci sırayı istediği konuşuluyor. Yazılırsa isabetli bir karar olur.

DEMOKRASİ ŞÖLENİNE HAZIRIZ

Seçimler demokrasilerin şölenleridir. Bizde Korkuteli Manşet gazetesi olarak 31 Mart Yerel Seçimlerine güçlü kadromuzla hazırız. 3 adayımızın da çalışmalarını, açıklamalarını siz değerli okuyucularımızla en tarafsız gözden bildireceğiz. Bütün adaylarımıza başarılar dileriz.

YAZARIN DİĞER YAZILARI

    En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.