SON DAKİKA
Hava Durumu

Ne dediysek o

Yazının Giriş Tarihi: 04.02.2019 10:46
Yazının Güncellenme Tarihi: 04.02.2019 10:46

Bize kızanlar oldu, gaz veriyor diyenler oldu, "Cumhur ittifakının ruhuna aykırı hareket ediyorsun" diyenler oldu. Sanki ittifakı bizimle yapmışlar gibi (: .Ama sonunda söylediğimiz oldu. Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Ali İrban, yeniden adaylığını Saadet Partisinden açıkladı.

CESUR YÜREK

Korkuteli Belediye Başkanı Hasan Ali İrban gerçekten büyük bir cesaret örneği sergiledi. "Cesur yürek" filminde ki  Mel Gibson gibi, tabanının, partililerinin kendisini sevenlerin düştü önüne ve her türlü baskıya ve hakarete varan eleştirilere kendisini siper ederek başkan adaylığını duygu yüklü bir toplantıyla açıkladı.  Aday toplantısına katılan AK Partili Meclis üyelerinin ve Hasan Ali İrban`ın göz yaşları bu seçimlere damga vuran olayların arasına girdi.

KORKUTELİ İTTİFAKI

Ankara`da siyasi partilerin ittifak kurun baskılarına rağmen Hasan Ali İrban`ın aday açıklama töreninde gördük ki, Korkuteli halkının da söyleyecek bir sözü varmış. Vatandaş Korkuteli`nde Hasan Ali İrban`ın arkasında bir ittifak kurmuş. Bütün siyasi partilerden vatandaşlar, Hasan Ali İrban`ı bağrına basmış, uğradığı haksızlık ve mağduriyet karşısında destekçisi olmuş durumda.

JET İHRAÇ KARARI

Cumartesi gününün en unutulmazlarından biri de AK Parti Korkuteli İlçe Başkanı Mehmet Moğol`un tamda Hasan Ali İrban adaylığını açıklarken, ihraç işlemlerini başlattıklarını açıklamasıydı. AK Parti İlçe Başkanı Moğol, gerçekten çok hızlı davranmış, İrban, istifasını etmiş, başka bir siyasi partiden adaylığını açıklamış sizde ihraç işlemlerini başlatmışınız. Maşallah sayın başkanım bu ne hız.

TRENDEN DÜŞENLER MESELESİ

Hasan Ali İrban`ın, AK Parti`den ayrılması üzerine bazı AK Partililer adeta bayram etmiş. Hatta sosyal medya üzerinden trenden düşenler, düştükleri yerde kalırlar paylaşımları yapmışlar. Size bir şey söyleyelim. Hasan Ali İrban hiç olmazsa bu oyunda başrol. Trene biniyor, iniyor ya sizin gibi sürekli trene bakanlar için ne yapacağız.

KOLTUK SEVDALISI MESELESİ

Hasan Ali İrban için yapılan bir başka haksız eleştiri de koltuk eleştirisi. Kendimi Hasan beyin yerine koyuyorum ama koltuk sevdam da var. Neden AK Parti ile yollarımı ayırayım ki, yazdırırım kendimi yine birinci sıraya. Olurum Büyükşehir Meclis Üyesi kafamda rahat olur. Maddi ve manevi olarak yıpranmam da. Koltuk sevdamı da sürdürürüm. Ama Hasan bey böyle yapmadı. Büyük bir cesaret örneği göstererek elini taşın altına koydu. Memlekete hizmet etmek için adaylığını açıkladı. Kendisini eleştirmek yerine tebrik etmek, başarılar dilemek gerekiyor.  

YAZARIN DİĞER YAZILARI

    En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.