SON DAKİKA
Hava Durumu
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.

Yapılandırmalar Bozulmasın

Yazının Giriş Tarihi: 27.11.2015 11:48

6552 Sayılı Kanuna göre maliyeye olan vergi borçlarını altı eşit taksitte yapılandıranlar ve ödenmemiş taksitleri bulunanlar için son ödeme günü 30 Kasım 2015.

6 taksit seçeneğini tercih edenler için 6.taksit vadesi 2 Kasım 2015 idi. Vadesinde ödeme yapanların yapılandırma borçları bu tarihte sona erdi. Borçlu 1 yıl içerisinde 2 veya daha az taksiti vadesinde ödememişse yapılandırması bozulmadı. Taksit ya da taksitlerini ödemeyip yapılandırması bozulmamış olanlar günü geçen taksitlerini 30 kasıma kadar öderlerse yapılandırmadan faydalanabiliyorlar.

KREDİ KARTIYLA ÖDENEBİLİYOR

Yapılandırmalar internet vergi dairesinden kartla da ödenebiliyor. İnternet vergi dairesi veznesinde kapanış saati 22:00

BOZULURSA

İleriki tarihte yapılandırma hakkını kaybedenler için başkaca bir şans verilmez ise ;yapılandırmanın bozulması halinde silinen gecikme zammı geriye geliyor ve anaparaya tekrar gecikme zammı uygulanıyor.

 

3 ÇEŞİT

Temele sormuşlar? 
-Kaç çeşit insan vardır? 
Temel: 
-Üç çeşit vardır demiş.

Bunlardan ilki sayı saymayı bilenler, ikincisi sayı saymayı bilmeyenler.

 

Bir iyilik yaparsan onu hiç hatırlama, bir iyilik görürsen onu hiç unutma! Chillon

 

Korkuteli, Manşet, Gazete, Korkuteli Gazeteleri, Korkuteli Gündem, Yerel Haberler, Korkuteli Haber, Korkuteli Son Dakika, Korkuteli Medya, Korkuteli Haberleri,